flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Папір - Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-26-003094-a Закупівля на prozorro.gov.ua
  2. Предмет закупівлі: ДК 021:2015- 30190000-7- Офісне устаткування та приладдя різне

(папір для друку)

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Товар повинен бути упакований таким чином, що його пошкодження при транспортуванні є неможливим. Маркування на упаковці повинно відповідати вимогам нормативних документів, у тому числі зазначено: назва товару, кількість, виробник. Якість товару, що постачається, повинна відповідати діючому законодавству, стандартам, технічним умовам для даного виду товару.

Технічні характеристики товару

Папір для друку –А4 (210мм х 297мм)

1 Колір - білий

  1. Щільність (маса) – не менше 80 г/м2 (відповідно до ISO 536)
  2. Товщина – не менше 103 мкм (відповідно до ISO 534)
  3. Непрозорість – не менше 92 % (відповідно до ISO 2471)
  4. Яскравість – не менше ніж 95% (відповідно до ISO 2470)
  5. Білизна СІЕ – не менше 150 % (відповідно до ISO 11475)
  6. Кількість пачок в коробці – 5 пачок
  7. Кількість аркушів у пачці – 500 аркушів
  8. Призначення: для використання в копіювальній техніці та принтерах. Двосторонній друк. Без малюнків. Без тиснень. Склад: целюлоза, отримана хімічним способом. Відбілювання без використання хлору та тяжких металів.

 

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  «або еквівалент».

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Якщо Учасником пропонується еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі тендерної пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником. У випадку якщо учасником буде зазначено назву товару, яка буде містити словосполучення «або еквівалент» (наприклад, автомобіль Renault Duster або еквівалент), тендерну пропозицію такого учасника буде відхилено як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації”.

У разі, якщо замовник вимагає маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.

У разі, якщо учасник не має відповідних маркувань, протоколів випробувань чи сертифікатів, у разі встановлення вимог щодо надання учасником маркувань, протоколів випробувань чи сертифікатів, і не має можливості отримати їх до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій із причин, від нього не залежних, він може подати технічний паспорт на підтвердження відповідності тим же об’єктивним критеріям. Замовник зобов’язаний розглянути технічний паспорт і визначити, чи справді він підтверджує відповідність установленим вимогам, із обґрунтуванням свого рішення.

Якщо замовник посилається в тендерній документації на конкретні маркування, протокол випробувань чи сертифікат, він зобов’язаний прийняти маркування, протоколи випробувань чи сертифікати, що підтверджують відповідність еквівалентним вимогам та видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.

З метою забезпечення належної якості друку і роботи  техніки були визначені технічні і якісні характеристики предмету закупівлі

  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Було визначено очікувану вартість закупівлі  відповідно до п. п.1 п. 1 розділу ІІІ примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься: інформація про ціни товару, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.

Враховуючи обсяги закупівлі та з метою створення максимальної конкуренції під час аукціону була визначена очікувана вартість предмета закупівлі.

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

При визначенні розміру бюджетного призначення було враховано кошторисні призначення 2022 року, станом на 25.10.2022 р. розмір бюджетних призначень становить 500 000 грн.