flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

2024- Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-20-015953-a Закупівля на prozorro.gov.ua за кодом CPN за ДК 021:2015: 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відео матеріалу»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

 Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-20-015953-a Закупівля на prozorro.gov.ua

Предмет закупівлі:    Система відеоконференцзв'язку, у складі: комплекту обладнання для забезпечення аудіо-, відеофіксування, протоколювання судових засідань та проведення судових засідань в режимі відеоконференції

 

 Код державного класифікатора (за наявності):  за кодом CPN за ДК

021:2015: 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відео матеріалу»

 

            Загальна кількість, Кількість найменувань (для товарів) відповідно до технічної     специфікації:    14 одиниць

 

           Розмір бюджетного призначення за кошторисом :   4 760 000 тис. Грн.       

 

Додатки:    технічні вимоги  предмета закупівлі та вимоги, кваліфікації учасників та спосіб їx документального підтвердження: (додаток 1)

 

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі   вартість  обладнання  вказана на підставі листа ДСА України від 05.11.2024 вих.  № 15-21468/24  

Очікувана вартість  350 тис. грн  одного комплекту з урахуванням бюджетних призначень та аналізу вартості обладнання на відповідному ринку.

 

Процедура закупівлі:      відкриті торги з особливостями         

Відповідальний          за         надання          роз’яснень      щодо   тендерної документації / документації від підрозділу Ініціатора:__провідний спеціаліст сектору організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Шевченко М.М. 0542 624643

                      

  Статті витрат згідно з KEKB 3110 «Придбання виробничого обладнання і предметів довгострокового зберігання».

 

  1. Мета встановлення системи відеоспостереження, системи контролю та управління доступом

Необхідно забезпечити 14 залів судового засідання обладнанням для аудіо та відеофіксації для подальшого забезпечення участі сторін судового процесу в судових засіданнях поза приміщення суду із використанням власних технічних засобів, із урахуванням загальних принципів, дотримання яких дозволить забезпечувати інформативні, якісні та розбірливі записи процесу.

 

  1. Технічні вимоги облаштування залів cyдів засідання для здійснення аудіо -, відео фіксації та відеоконференцзв’язку.

а) Задля забезпечення якісного запису голосу присутніх у залі осіб та виведення на акустичні пристрої (динаміки) голосу та (або) іншої акустичної інформації, приміщення у якому здійснюється аудіо-, відеофіксація засідання або відеоконференція, повинне мати достатній для подавлення зовнішніх шумів та внутрішньої луни рівень шумоізоляції (шумопоглинання).

б) При встановленні відеокамер не допускається їх розташування відносно учасників справи таким чином щоб позаду учасників розташовувались джерела освітлення, вікна, двері, скляні або блискучі предмети. Також не рекомендується використовувати у залах при здійсненні відеофіксації чи проведення відеоконференції направлене освітлення, студійні прожектори, тощо.

в) Кабельні з'єднання повинні виконуватись якісними провідниками належного перетину, які забезпечуватимуть високу якість передачі сигналу та живлення ·з мінімальними втратами.

При підключенні пристроїв передачі зображення (квадратор зображення, ТВ-панелі, сплітери) слід враховувати співвідношення калібру HDMI кабеля до його довжини.

Рекомендовані співвідношення:

До 5 метрів – 28AWG

До 10 метрів – 26AWG

До 15 метрів – 24 AWG

До 20 метрів – 22 AWG

г) Підключення камер системи фіксації і обробки відеосигналу до пристроїв апаратно-програмного квадрування зображення повинне проводитись кабелем типу неекранована «звита пара» UTP категорії 5е, з цільними мідними жилами (Solid) провідників діаметром 0,51-0,64 мм. Максимальна довжина лінії не має перевищувати 90 м. Кожна така лінія зв’язку повинна забезпечувати мінімальну пропускну здатність 100 Мбіт / с.

д) Для прокладання кабелів горизонтальної підсистеми в кожному об'єкті на поверхах уздовж коридору і в робочих приміщеннях монтується пластиковий кабель-канал достатнього перетину, для переходу крізь стіни свердляться отвори або використовуються існуючі вільні отвори, також можливо монтувати кабелі за підвісною стелею. Прокладка всіх кабельних мереж та додаткового мережевого обладнання повинна проводитися в середині приміщення. Монтаж кабель-каналів з розкриєм і підгонкою підстави проводиться по місцю монтажу. Для кріплення основи необхідно використовувати саморізи. В залежності від типу стіни, на яку проводиться монтаж, слід застосовувати пластикові розпірні дюбелі для цегельних і бетонних стін, дюбель типу «метелик» для гіпсокартонних конструкцій. Кабель-канали повинні бути укомплектовані плоскими кришками. Спосіб кріплення кришки - механічна засувка. Мінімально допустимий розмір перетину міні-каналу 16x16 мм. Монтаж кабель-каналу, по можливості, повинен проводиться на глухій стіні без дверних прорізів, необхідно намагатися уникати перетину з трубами водопостачання і водовідведення.

е) Потрібно виконати монтаж телевізійних панелей на поворотно-похилих кріпленнях, монтаж камер для аудіо-, відеофіксації та направлених мікрофонів.

є) При підключенні мікрофонів до мікрофонних підсилювачів/мікшерів  треба використовувати кабель мікрофонний (у разі проводового підключення) - мідний екранований від впливу зовнішніх шумів, опір не більше 10 Ом на 100м., гнучкий захищений від механічних пошкоджень, діаметром не менше 6 мм - в комплекті кількість кабелів і їх довжина визначається залежно від місцевих умов.

ж) Комутаційне обладнання повинно бути встановлене в змонтовану настінну шафу. В комутаційній шафі встановлюється пристрій апаратно-програмного квадрування зображення, мікрофонний підсилювач/мікшер, HDMI сплітер. Все це обладнання повинно бути заживлено через пристрій безперебійного живлення. Також від пристрою безперервного живлення повинне бути забезпечене живлення персонального комп’ютера – шляхом прокладання окремої лінії живлення від комутаційної шафи до персонального комп’ютера. Для цього повинен бути застосований мережевий фільтр до персонального комп’ютера.

з) До комутаційної шафи потрібно прокласти лінії зв’язку з камерами для аудіо-, відеофіксації судового засідання, направленими мікрофонами, телевізійними панелями. Також потрібно прокласти лінії зв’язку для підключення карти відеозахоплення та пристрою апаратно-програмного квадрування зображення та мікрофонного підсилювача/мікшера з аудіовходом персонального комп’ютера.

и)  При плануванні слід надавати увагу професійним та спеціалізованим рішенням (конференц-системи, конгрес-системи, системи відеоконференцзв'язку тощо), які забезпечують якісну обробку аудіо-, відеоінформації та необхідні для здійснення фіксації та управління процесом функції.

і)  Учасник повинен за власний кошт і власними силами здійснити монтаж обладнання і пуско-налагоджувальні роботи «під ключ». Усі витратні матеріали, кріпильні вироби, кабельна продукція, кабель-канали, тощо, необхідні  для проведення якісного монтажу, забезпечуються за рахунок Учасника.

ї) Термін гарантії на запропоноване обладнання має становити не менше 12 місяців (дванадцять місяців) з дати підписання видаткової накладної.

 

 

 

Технічні, якісні, кількісні характеристики та опис предмета закупівлі (товару), технічна специфікація* код CPV згідно ДК 021:2015 - 32330000-5 "Апаратура для запису та відтворення аудіо-та відео матеріалу"

 

з/п

Найменування комплекту

Одиниця виміру

Кількість

1.

Система відеоконференцзв'язку, у складі: комплекту обладнання для забезпечення аудіо-, відеофіксування, протоколювання судових засідань та проведення судових засідань в режимі відеоконференції

Штуки

14

 

До вартості системи відеоконференцзв'язку, у складі: комплекту обладнання для забезпечення аудіо- , відеофіксування, протоколювання судових засідань та проведення судових засідань в режимі відеоконференції входять послуги  з доставки та розвантаження до наступних місць поставки, встановлення, підключення (монтаж)

 

 

Адреси об»єктів Замовника в Сумській

області на які поставляється товар

Кількість, штук (комплектів)

41400,  м. Глухів

 

1

40030, м. Суми, вул. Академічна , 13(Зарічний ррайонний суд м. Суми)

 

2

42400, смт. Краснопілля

 

1

42200, м. Лебедин

 

1

42100, смт. Недригайлів

 

1

42700, м. Охтирка

 

2

41500, м. Путивль

 

1

 42000, м. Ромни

 

2

42600, м. Тростянець

 

1

41100,  м. Шостка

 

1

41200,  смт. Ямпіль

 

1

*У разі, коли оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місце поставки (оприлюднення якої передбачено Законом) несе загрозу безпеці замовника, така інформація може зазначатися як найменування населеного пункту, у який здійснюється доставка товару (у якому виконуються роботи чи надаються послуги).

Уразі необхідності отримати інформацію про адреси об»єктів замовника, Учасник може звернутися на електронну адресу Замовника з листом,в якому зазначаються назва, контактні данні Учасника та номер телефону.

 

 

 

 

Склад системи для здійснення аудіо-, відеофіксації та відеоконфернецзв’язку:

 

Система для здійснення аудіо-, відеофіксації та відеоконфернецзв’язку – 14 штук, у складі:

Найменування складових

Одиниця виміру

Кількість

  1. Система  опрацювання і передачі даних на базі персонального комп’ютеру

1.1

Системний блок до персонального комп’ютера

шт

1

1.2

Монітор до персонального комп’ютера

шт

1

1.3

Мережевий фільтр до персонального комп’ютера

шт

1

1.4

Комплект клавіатура з мишкою до персонального комп’ютера

шт

1

1.5

Кабель мультимедійний

шт

1

2.         Система фіксації і обробки відеосигналу

2.1

Відеокамера для аудіо-, відеофіксації судового засідання

шт

4

2.2

Пристрій апаратно-програмного квадрування зображення

шт

1

2.3

Телевізійна панель

шт

2

2.4

Кріплення

шт

2

3.         Система фіксації і обробки аудіосигналу

3.1

Мікрофон

шт

4

3.2

Мікрофонний підсилювач (мікшер)

шт

1

4.         Комунікаційне обладнання

4.1

Шафа телекомунікаційна

шт

1

4.2

Полиця консольна

шт

1

4.3

Кабель мультимедійний

шт

2

4.4

Мережевий фільтр

шт

1

5.         Допоміжне обладнання для систем обробки відеосигналу та аудіосигналу

5.1

Джерело безперебійного живлення

шт

1

5.2

HDMI сплітер

шт

1

             

 

Таблиця 1. Технічні вимоги до складових частин системи для здійснення аудіо-, відеофіксації та відеоконфернецзв’язку:

 

Найменування складових комплекту обладнання та їх кількість

Технічні, якісні характеристики та опис (технічна специфікація*)

 

Вимоги Замовника

Технічні, якісні характеристики та опис (технічна специфікація*)

 

Параметри товару запропонованого Учасником

1. Система  опрацювання і передачі даних на базі персонального комп’ютеру

1.1  Системний блок до персонального комп’ютера:

 

- Процесор – не гірше INTEL Core™ i7 12700 з кулером;

- Материнська плата – чіпсет не гірше B760 або Z790;

- Модуль пам’яти – тип DDR4 не менше 16GB;

- Накопичувач SSD – тип M.2 2280 об’єм не менше 1000 GB;

- Корпус – товщина металу не менше 0,45 мм;

- Блок живлення – не менше 550Вт з енергоефективністю не менше 85%, який забезпечує надійну роботу усіх компонентів системного блоку;

- Можливість підключення 2х моніторів одночасно (порти HDMI та Display Port або DVI або VGA);

- Наявність зовнішніх інтерфейсів – не  менше 4 інтерфейсів типу USВ: (з них не менше 2х версії 2,0 або вище; не менше двох версії 3,0 або вище), лінійний та мікрофонний аудіовходи, аудіовихід.

- Наявність пристрою читання/заnису DVD-RW (вбудованого або зовнішнього).

- Наявність сучасної внутрішньої або зовнішньої карти відеозахоплення з роздільною здатністю не нижче 1080р30 з інтерфейсу НDМІ для підключення пристрою,

апаратно-програмного квадрування зображення.

- Наявність попередньо встановленої ліцензійної операційної системи (ОС), Windows 11 Pro Ukrainian, 64-х розрядної, з безкоштовними оновленнями;

           

1.2 Монітор до персонального комп’ютера:

 

Діагональ дисплея: не менше 23,8"

Технологія: не гірше VA (вертикальне вирівнювання) або IPS (In-plane Switching);

Кути огляду: не гірше 178º по горизонталі, 178º по вертикалі;

Максимальна роздільна здатність екрану: не менше  1920 x 1080 пікселів;

Співвідношення сторін: 16:9;

Час реакції матриці: не більше 1 мс;

Яскравість: не менше ніж 250 кд/м2  (ніт);

Контрастність: не менше 1000:1;

Інтерфейси та підключення: не менше 1хVGA, 1хHDMI;

 

1.3   Мережевий фільтр до персонального комп’ютера:

 

- Номінальна напруга – 220 В;

- Робоча частота – 50 Гц;

- Сумарна потужність підключеного навантаження  ≤ 3520 Вт;

- Струм спрацьовування термозапобіжника – не більше 16 А;

- Особливості – 1 вимикач;

- Загальний вимикач розеток – двополюсний;

- Кількість розеток – не менше 5 розеток;

- Технічні характеристики кабелю – не менше 1 мм²;

- Довжина кабелю – не менше 10 м;

 

 

1.4 Комплект клавіатура з мишкою до персонального комп’ютера:

 

- Тип клавіатури– бездротовий;

- Конструкція клавіатури– мембранна;

- Інтерфейс підключення – USB адаптер 2.4 ГГц;

- Розкладка клавіатури – англійська, українська;

- Формат клавіатури – повнорозмірна;

- Кількість клавіш – не менше 104;

- Тип сенсора миші – оптичний;

- Максимальна роздільна здатність – не менше 1200 dpi;

- Кількість кнопок – не менше 2;

- Кількість коліс прокрутки – не менше 1;

 

1.5 Кабель мультимедійний:

 

- тип роз’єма 1: HDMI;

- тип роз’єма 2: HDMI;

- версія HDMI: не нижче 2.0;

- довжина: не менше 10 м;

 

2. Система фіксації і обробки відеосигналу

2.1  Відеокамера для аудіо-, відеофіксації судового засідання:

 

- Тип камери – IP;

- Форм-фактор – Купольний;

- Застосування – Внутрішня;

- Тип матриці – CMOS;

- Фізичний розмір матриці – не гірше  1/2.7";

- Роздільна здатність (Мп) – не менше 4;

- Формат стиснення – H.264+/H.264, H.265+/H.265;

- Зображення картинки – Кольорова;

- Режим зйомки "День/ніч" – наявний;

- Наявність ІЧ-підсвічування – наявне;

- Дальність ІЧ-підсвічування – не менше 30 м;

- Роздільна здатність матриці – не менше 2560х1440;

- Тип об'єктива – Варіофокальний;

- Мінімальне значення фокусної відстані – не більше 2.8 мм;

- Максимальне значення фокусної відстані – не менше 12 мм;

- Захист обладнання від води і пилу IP – не гірше IP67;

- Живлення PoE – неявне;

 

2.2  Пристрій апаратно-програмного квадрування зображення:

 

- Тип відеореєстратора – IP;

- Тип корпусу – Горизонтальний;

- Операційна система – Linux;

- Формат стиснення – H. 265, H. 264+, H. 264, H. 265+;

- Дозвіл запису – не менше 3840х2160;

- Швидкість запису – не менше30 кадр/сек;

- Кількість каналів – не менше 9;

- Кількість відеовиходів – не менше            1;

- HDMI відеовихід – наявний;

- Підтримка PoE – наявна;

- Кількість вбудованих портів POE – не менше 4;

 

2.3  Телевізійна панель:

 

- Діагональ екрану – не менше 55";

- Роздільна здатність екрану – не менше 3840 x 2160;

- Контрастність – не менше 1200:1;

- Тип матриці – IPS;

- Тип підсвічування – Direct LED;

- Час відгуку матриці – не менше 8mc;

- Частота розгортки панелі – не мнеше 60 Гц;

- Процесор – не гірше ARM Cortex-A55x4;

- Потужність динаміків – не менше 2 х 10 (20 Вт);

- Wi-Fi – наявний;

- Підтримка Smart TV – так;

- Операційна система – не гірше WebOS 5.0;

- Flash Memory – не менше 8GB;

 - VESA –  (200x200мм);

 

2.4  Кріплення:

 

- Тип - поворотно-похилий;

- Варіанти встановлення – на стіну;

- Кількість ступенів свободи – не менше 4;

- Підтримувана діагональ – 55";

- Підтримуваний стандарт VESA – 200 x 200;

- Максимальне навантаження – не менше 35 кг;

- Кут нахилу – не менше 15°;

- Відстань до стіни – в діапазоні 120-520 мм;

 

 

3. Система фіксації і обробки аудіосигналу

3.1   Мікрофон:

 

-    Тип –конференц-мікрофон, або конференц-система

-    Наявність конструкції «гусяча шия» не менше 37 см

-          підключення – тип  ХLR

-          тип мікрофону - конденсаторний

-          частотний діапазон - від 50 (+/- 20) Гц до 15 (+/- 1,5) КГц

-          наявність кнопки ввімкнення-вимкнення мікрофону

-          наявність індикатору

-          електроживлення - фантомне

 

 

3.2   Мікрофонний підсилювач (мікшер):

 

-          тип: конгрес-система, або мікшер або інший аудіопристрій еквівалентного за основною функцією призначення.

-          аудіовходи – не менше 6

-          типи вхідних роз'ємів - ХLR

-          наявнісь виходу для навушників

-          можливість незалежного регулювання гучності кожного каналу

 

 

4. Комунікаційне обладнання

4.1   Шафа телекомунікаційна:

 

- тип: настінна;

- висота: не менше 12U;

- глибина, мм: не менше 450;

- ширина, мм: не менше 600;

- конструктив, дюйм: 19”;

- ступінь/клас захисту: не гірше ІР30;

- максимальне навантаження: не менше 120 кг;

- кут відкриття дверей: не менше 180 °;

 

4.2   Полиця консольна:

 

- кількість точок кріплення: не менше 4;

- глибина робочої поверхні: не менше 350 мм;

- ширина: не менше 19”

- висота: не менше 1U

- максимальне навантаження: не менше 20 кг;

 

4.3   Кабель мультимедійний:

 

- тип роз’єма 1: HDMI;

- тип роз’єма 2: HDMI;

- версія HDMI: не нижче 2.0;

- довжина: не менше 10 м;

 

4.4   Мережевий фільтр:

 

- номінальна напруга: 220 В;

- робоча частота: 50 Гц;

- сумарна потужність підключеного навантаження: 2200 Вт;

- струм спрацьовування термозапобіжника: не більше 10 А;

- особливості: 1 вимикач;

- загальний вимикач розеток: двополюсний;

- кількість розеток: не менше 5;

- технічні характеристики кабелю: не менше 0,75 мм²;

- тип вхідної вилки: IEC-320;

- тип вихідних розеток: СЕЕ 7/4;

- довжина кабелю: не менше 2 м;

 

5. Допоміжне обладнання для систем обробки відеосигналу та аудіосигналу

 

5.2 Джерело безперебійного живлення:

 

- Тип – лінійний інтерактивний;

- Вхідна напруга – 220В±25% перемінного струму;

- Батареї – не менше 2 шт батарей  12В/7Аг;

- Кількість вихідних розеток – не менше 3;

- Розетка RJ11 та/або RJ11 – наявна;

- Вихід USB – наявний;

- Потужність – не менше 1200 ВА (700 Ватт);

 

5.3 HDMI сплітер:

 

- Версія HDMI – не гірше 1.4b;

- Підтримка 3D відео формату наявна;

- Підтримка роздільної здатності – не менше 3840x2160/30Hz;

- Підтримка глибокого кольору 8/10/12 bit – наявна;

- Підтримка аудіоформату DTS - HD/Dolby - trueHD/DTS/Dolby - AC3/DSD – наявна;

- Максимальна пропускна здатність – не менше 340MHz;

- Максимальна швидкість передачі – не менше 3.4Gbps;

- Підтримка AWG26 HDMI кабелю - вхід до 15 метрів, вихід до 15 метрів;

 

 

  1. Додаткові вимоги:

1.Транспортні послуги та інші витрати (пакування, тощо) повинні здійснюватися за рахунок Учасника;

  1. Доставку, монтаж, встановлення та підключення обладнання здійснює Учасник;

3.Обладнання повинно бути новим (таким, що не було в експлуатації), і повинно надаватись у комплекті з експлуатаційною документацією українською мовою, гарантійними талонами, тощо.

 

У складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати документи, що підтверджують, відповідність запропонованого товару вимогам Замовника, а саме:

  1. Заповнену Таблицю 1. Технічні вимоги до складових частин системи для здійснення аудіо-відеофіксації та відеоконфернецзв’язку. (обов‘язково зазначається виробник та модель, країну походження). Зазначається учасником найменування виробника із зазначенням організаційно-правової форми (товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство тощо).  Країною походження товару вважається країна, у якій товар був повністю вироблений або підданий достатній переробці відповідно до критеріїв, встановлених Митним кодексом України.
  2. Лист від Учасника в якому зазначається інформація про посилання на офіційний сайт виробників всього запропонованого обладнання, що містять перелік технічних характеристик запропонованого обладнання або лист від виробників всього запропонованого обладнання з повним переліком технічних характеристик для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника. У разі невідповідності технічних характеристик на офіційному сайті виробника або в листі від виробника Пропозиція учасника буде визначена такою, що не відповідає технічним вимогам та буде відхилена.
  3. Системні блоки до персонального комп’ютера постачаються з встановленим ліцензійним програмним забезпеченням Microsoft Windows 11 Pro Ukrainian. Програмне забезпечення повинно бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром. Лист від Учасника в якому має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист від виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання та копію офіційного листа від компанії Microsoft або представництва ТОВ «Майкрософт Україна», наданий виробнику системного блока, про підтвердження статусу партнера Microsoft та права на використання технології ОЕМ активації ОА 3.0 при виробництві;
  4. оригінал, або копію чинного сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015) виробників всіх складових системи опрацювання і передачі даних на базі персонального комп’ютеру та системи фіксації і обробки відеосигналу;
  5. оригінал, або копію чинного сертифікату на систему екологічного управління ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) виробників всіх складових системи опрацювання і передачі даних на базі персонального комп’ютеру;
  6. оригінал, або копію чинного сертифікату на систему управління інформаційною безпекою ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 виробників всіх складових системи опрацювання і передачі даних на базі персонального комп’ютеру;
  7. оригінал, або копію чинного висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на системний блок до персонального комп’ютера, монітор до персонального комп’ютера та комплект клавіатури з мишкою до персонального комп’ютера;
  8. оригінал, або копію чинної декларації про відповідність технічному регламенту з електромагнітної сумісності обладнання на системний блок до персонального комп’ютера та монітор до персонального комп’ютера;
  9. оригінал, або копію чинної декларації про відповідність технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання на системний блок до персонального комп’ютера та монітор до персонального комп’ютера;
  10. оригінал, або копію чинного сертифікату відповідності на системний блок до персонального комп’ютера щодо відповідності вимогам ДСТУ EN 60950-1:2015 п. 1.6, 1.7, 2.6, п.п. 4.2.1, 4.3.1, 4.3.2, 4.3.6, 4.3.7, 4.5.1, 4.5.2, 4.5.4, 5.3.1, 5.3.8. Сертифікат повинен бути виданий уповноваженим органом;
  11. оригінал, або копію чинного сертифікату відповідності на відеокамери для аудіо- та відеофіксації судового засідання щодо відповідності вимогам ДСТУ EN 60950-1:2015 п. 1.7.1.1-1.7.1.3, 1.7.7.1, 1.7.8.1, 1.7.8.3, 1.7.11, 2.6.1, 2.6.2, 2.6.3.3-2.6.3.5, 2.6.5.3, 2.6.5.4; ДСТУ EN 60065:2017 п.п. 5.1, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5.1, 7.1, 12.2, р. 19. Сертифікат повинен бути виданий уповноваженим органом;
  12. оригінали, або завірені копії листів від виробників, запропонованого Учасником обладнання, а саме – всіх складових системи опрацювання і передачі даних на базі персонального комп’ютеру, системи фіксації і обробки відеосигналу та комунікаційного обладнання з зазначенням найменування Замовника, номера закупівлі в системі публічних закупівель, назви та юридичної адреси учасника, які підтверджують статус Учасника як партнера виробника та гарантійні зобов’язання, чинного на дату подання тендерних пропозицій.

 

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою. У разі надання документу або інформації, надання яких передбачено цією документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї документації, у складі пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Примітка: у разі, коли в описі предмета закупівлі містяться посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, то разом з цим враховувати вираз "або еквівалент".